SALİH OTO SERVİS » PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLEME » ANKARADA LİDER

Dizel Partikül Temizliği:

partikül filtresi temizleme, partikül temizleme ankara, ankara partikül temizleme, partikül temizliği ankara, partikül filtresi iptali ankara, ankara partikül iptali

PARTİKÜL FİLTRESİNİ NASIL TEMİZLİYORUZ.

Partikül filtresinin birçok farklı yöntemle temizlemek mümkündür ; yüksek ısıyla, jenerasyonla, çeşitli kimyasallarla, sökülerek veya sökülmeden.Aracınız için uygun temizleme yöntemini uzman ekipman ve kadromuzla PROFESYONEL olarak yapıyoruz.

Sizin için profesyonel kazançlı ve karlı olan temizleme yöntemi sadece DOKTOR PARTİKÜL !

1.İşlem ARIZA TESPİTİ ÜCRETSİZ!

Servisimize Partikül filtresi uyarısı, ikazı, ve lambası yanan yada partikül filtresinde sıkıntı olduğu düşünülen araç geldiğinde ilk önce Bilgisarlı Arıza Tespiti yapılarak sistem değerleri okunur.Partikül filtresi birçok şistemle beraber çalıştığı için bağlantılı olan ;sıcaklık,basıç müşürleri, turbo, egr,enjektör gibi parçaların çalışması mekanik ve elektronik ustalarımız tarafından kontrol edildikten sonra kurum miktarı okunur.Kurum miktarına göre temizleme işlemi yapılmaktadır.

2.İşlem PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLİĞİ

Profesyonel temizleme cihazımız ve ALMAN ürünü kimyasal ile partikül filtresindeki kurumları kimyasal ile birlikte reaksiyona sokarak katı şekildeki kurumları ve zerreleri gevşetip ve yüksek ısıya getirerek eksoz çıkışından yaklaşık 300 C de buharlaştırarak yok ediyoruz.

3.İşlem JENERASYON VE SON KONTROL

Tekrar bilgisyarlı test yapılıp değerler kontrol edildikten sonra aracınızın partikül filtresine jenerasyonu yapılır. Kurumlar yok edildikten sonra yol testine çıkılır aracın performansı ve yakıt sarfiyatı ölçülür.arac kullanılmaya hazır durumda.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Türkiyede ve Ankara İlk partikül filtresi temizleme servisi olduğumuz için

Kesin çözüm garantisi ve ücretsiz arıza tespiti imkani olduğu için

Yeni partikül filtresi değiştirmenin maliyetlerinden Kurtulursunuz

Aracınızın yetkili servis garantisini bozulmaz

Sökülmeden yapıldığı için ve orjinalliği bozulmaz

Kısa sürede aracınıza kavuşun hızlı çözüm

Profesyonel olarak Mekanik-Elektronik-Eksoz Sistemilerini İyi Bilen Uzman Ekip

Binler başarılı uygulama ve referans

Müşteri memnuniyeti

Alman malı, TUV-Sud Onaylı dünya lideri yedek parça ürünleri

PARTİKÜL FİLTRESİNİN TEMİZLİĞİ KAÇ KİLOMETREDE YAPILMADIR?

Eğer filtrenizin sürekli dolmasını ve geri dönüşü olmayan tamir masraflarını istemiyorsanız her 80.000 km’de bir filtrenizin temizliği ve bakım yapılması gerekmektedir.Temiz partikül filtresi düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek performans demektri.Bakımsız filtreniz kısa sürede dolar ve motor sisteminize zarar verebilir.

PARTİKÜL FİLTRESİ TIKALI UYARISI ÇÖZÜMÜ

Partikül filtresi tıkandığı zaman aracınızın ekranında “ Partikül Filtresi Tıkalı”, “Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz” , “Partikül Filtresi Tıkanma Tehlikesi/Riski” gibi uyarı verir yada ikaz lambası yakara ECU beyninden gelen sinyallerle size bildirir.Motora zarar vermemek için Araç kendini korumaya alır performansı kısar 3 bin devirden fazla gaz verdirmez.Mutlaka profesyonel ekibimizden bilgi alınız.7/24 Partikül Filtresi Yol Yardım Hattı!0530 301 54 31 Bu arızların çözümü, arıza tespiti uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız tarafında yapılmaktadır.DOKTOR PARTİKÜL.Partikül Filtresi Doktoru.

DOKTOR PARTİKÜL YOL YARDIMI

Partikül filtresi tıkandığı zaman aracınızın ekranında “ Partikül Filtresi Tıkalı”, “Partikül Filtresi Dolu Sürmeye Devam Ediniz” , “Partikül Filtresi Tıkanma Tehlikesi/Riski” gibi uyarı verir yada ikaz lambası yakara ECU beyninden gelen sinyallerle size bildirir.Motora zarar vermemek için Araç kendini korumaya alır performansı kısar 3 bin devirden fazla gaz verdirmez.Mutlaka profesyonel ekibimizden bilgi alınız.

Gece gündüz 7/24 acil yol yardım aracımız her zaman yanınızda. Yolda lamba yandığı takdirde anında müdahale hayat kurtarır gelelim filtrenizi değiştirmeden sökmeden aracınızın başında temizleyelim.

DOKTOR PARTİKÜL VALE HİZMETİ

Biliyoruz İşlerinizden dolayı vakit ayırıp partikül filtresini temizlettiremediniz.Sorun değil biz gelip aracınızı istedğiniz yerden alıyoruz ve servisimizde getiriryoz işlem bittikten sonra istedğiniz yere teslim ediyoruz.

PARTİKÜL FİLTERİSİ ARIZASININ BELİRTİLERİ NELERDİR?

Rolantide sallantılı tekleyerek çalışma

Aşırı Yakıt Sarfiyatı

Düşük performans,

Çekiş düşüklüğü,

Duman atma,

Eksozda yanık kokusu,

Sabahları geç çalışma,

Bunlar gibi belirtileriniz varsa geciktirmeyin. Bize ulaşın…

PARTİKÜL FİLTRESİ NEDEN TIKANIR?

Geçiktirilmiş periyodik bakımlar,

Kurumlaşmış enjektör, turbo, egr sistemleri

Aracı hantal düşük devirde kullamak,

Kalitesi Yakıt Kullanmak,

Sürekli şehiriçi kısa mesafe kullanmak,

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.